2024

Rezultati

XI Međunarodno Pijanističko Takmičenje Smederevo

Rezultati XI ULJUS Međunarodnog Pijanističkog Takmičenja biće objavljeni do kraja maja 2024. godine

U arhivi prethodnih takmičenja možete pogledati rezultate dosadašnjih takmičenja

Rezultati 2024

XI Međunarodno Pijanističko Takmičenje Smederevo

Rezultati XI ULJUS Međunarodnog Pijanističkog Takmičenja biće objavljeni do kraja maja 2024. godine

U arhivi prethodnih takmičenja možete pogledati rezultate dosadašnjih takmičenja

Bodovne liste

Bodovne liste

↓ Bodovne liste download

Laureati- video link
Klavir Baby kategorijaLUNA HUZJAK, Croatia
Klavir Pretkategorija CHLOE K.WANG, USA
NICHAMON SIRIPON, Thailand
MATEJA KOVAČEVIĆ , Serbia
SOPHITCHA WATCHARAKITIPONG, Thailand
RUSLAN AVDYUGIN, Ukraine
Klavir I kategorijaCAMILLA CHOI, Australia
MIO SUZUKI, Japan
SAKIHO SESHIME, Japan
Klavir II kategorijaALEKSA VELJKOVIĆ, Serbia
MARIA ANISIA IACȘA, Romania
Klavir III kategorijaTZU-CHIEH HUANG, Taiwan
Klavir IV kategorijaFONG TENG WONG, Macao
Klavir V kategorijaMARIAM TCHEISHVILI, Georgia
Klavir VI kategorijaCHANG WANG, China
Klavir VII kategorijaIMAN JAHIĆ, Bosnia & Herzegovina
Klavir VIII kategorijaWEICHEN LIU, China
Klavir IX kategorija /
Grand prix Smederevo IV category
DAVIT KETSBAIA, Georgia
Profesor&učenikROBIN ASSAF & UROŠ TODIĆ, United Arab Emirates
ORKESTAR HARMONIKA, Bosnia & Herzegovina
Kamerna muzika II category
PETRA SUČEVIĆ & LENA JAKŠIĆ, Montenegro
III category
Trio brillante
ALIKA JUSIĆ, PETAR VOJINOVIĆ,
KALINA JOVANOVIĆ
, Montenegro
V category
Duo Kesar Mauzer
NEDA KESAR & NIKOLINA MAUZER
, Serbia
VI category
Duo DIS
DEANA SIMIĆ & SAŠA RADONJIĆ
, Bosnia & Herzegovina
Komplementarni klavir IB, IIB, IA, IIAOZREN PEVEC, Croatia
DRAGANA JOVANOVSKA, North Macedonia
MILICA TRAVAR, Montenegro
Komplementarni klavir III JAN TRILER,Slovenia
MATIC PODOBNIK, Slovenia
MARIAN PETRICĂ,Romania
SARA ROZMAN,Slovenia
LUCIO ŽGANEC,Slovenia
Komplementarni klavir IV MAŠA PRAH & NIKOLA VARŽIĆ, Slovenia
URŠKA FON,Slovenia
Popularna muzika FUN, POPULAR or CLASSICAL MUSIC
I category
ANĐELA SKOČIBUŠIĆ , Bosnia & Herzegovina

II category
PATRYK LISIK , Poland

JAZZ MUSIC
IV category
LILI MAE , Austria

Uporedni klavirMIHAJLO SIMIĆ, Bosnia& Herzegovina
ANA VULOVIĆ, Montenegro
TIJANA NIKOLIĆ , Montenegro
Kompozicija II category
FANSHU ZENG, China
III category
HAOMING YANG, China